whatsapp

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0 (532) 467-7457

Kasko Sigortası

Yazı Boyutu

Kasko Nedir?

Kasko sigortası, araç sahiplerinin, kaza nedeniyle araçlarında oluşabilecek hasarlardan kaynaklanan masrafları karşılaması amacıyla yaptırdıkları bir sigorta türüdür. Kasko, sürücülerin hem kendilerini hem bütçelerini hem de arabalarını koruma altına alarak olası bir trafik kazası ya da benzeri risk durumunda güvence sağlar. Siz de Ucuza Sigorta'dan hemen şimdi kasko teklifi alabilir, aracınıza kasko yaptırarak kaza sonucu oluşacak masraflardan kaçınabilir, bütçenizi koruma altına alarak rahat edebilirsiniz.

Kasko Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Söz konusu kasko fiyatları olduğu zaman farklı kasko poliçe paketleri ile karşılaşabileceğiniz gibi geniş bir kasko fiyat aralığıyla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Kasko teklifi alırken karşınıza çıkacak fiyatlar, pek çok farklı parametreye göre değişkenlik gösterebilir. Kasko yapılacak olan aracın modeli ve nitelikleri, kasko fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli etmenler arasındadır. Aracın markası ve modeli, yılı, kullanım amacı, sıfır ya da ikinci el olması, aksesuarları gibi pek çok faktör bulunur ve kasko poliçe fiyatları da bu faktörlerden etkilenir. Ruhsat sahibinin özellikleri de kasko fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Sürücünün ikamet ettiği şehirden mesleğine, sigortalılık geçmişinden yaşına kadar pek çok kişisel faktör, satın alacağı kasko nun fiyatını etkileyecektir. Son olarak sürücünün kasko poliçesine eklemek istediği ek teminatlar da kasko fiyatlarının artmasına neden olabilir. Siz de Ucuza Sigorta'nın avantajlı tekliflerini inceleyebilir ve hemen bütçe dostu bir kasko poliçesi yaptırabilirsiniz.

Kasko Teklifi Nasıl Alınır?

Kasko poliçeniz için yaygın yetkili servis ağından mini onarım hizmetlerine, yol yardım desteğinden ikame araç hizmetine pek çok hizmet sunan Ucuza Sigorta’yı tercih ederek siz de rahat edebilirsiniz. Bütçenizle dost bir kasko teklifi almak, Ucuza Sigorta ile çok kolay. Yapmanız gereken tek şey, Ucuzasigortala.com teklif al sayfasından form doldurarak teklifinizi almak. Form doldurmak için ruhsatınızın yanınızda olmasına da hiç gerek yok.Kasko sigortası teklifi almak için TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi plakanızı ve telefon numaranızı girmeniz ve en uygun tekliflere erişmeniz mümkün.

Poliçe vadeniz henüz gelmediyse de dert etmeyin. Formu doldurun, poliçe vadeniz geldiğinde Ucuza Sigorta’nın size en avantajlı teklifi sunmasını bekleyin.

Kasko Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Kasko teklifi almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar da yok değil. Kasko teklifleri araştırırken sigorta şirketi seçiminizi iyi yapmalı, ödeme alternatiflerinizi değerlendirmeye almalı ve poliçenin hem özel şartları hem genel şartları başta olmak üzere tüm kapsamını dikkatlice incelemelisiniz. Ucuza Sigorta size 12 taksit imkanıyla bütçe dostu bir kasko poliçesi sunmayı vadediyor; hemen teklif almayı unutmayın!